Author: s***d
Date:
Review: verry height quality and very nice price 👍
Màu sắc: Ombre
Price: 258.400₫
Original Price: 304.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 140 g |
| Chiều dài | 40.7 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25040815000399898 |
Author: s***d
Date:
Review: verry height quality and very nice price 👍
Màu sắc: Ombre
Author: n***4
Date:
Review: Amazing Purchase from SHEIN! I'm absolutely thrilled with my recent purchase from SHEIN! The items I received exceeded my expectations in terms of quality, style, and fit. The ordering process was seamless, and the shipping was incredibly fast. The packaging was secure, and the items were beautifully presented. The products themselves are stunning! The fabrics, colors, and attention to detail are all top-notch. I've received countless compliments
Màu sắc: màu đen
Author: n***3
Date:
Review: Easy to wear: كلش حلوة ماعندي صورة اله لان أخذته هدية لصديقتي وكلشي حبتها
Màu sắc: Màu nâu highlight
Author: n***e
Date:
Review: I am impressed with this product, it looks excalty like the pictures and works exaclty like the description advises as well. I saw the many good reviews on this product which is what encouraged me to get it and I can definitely say that it's worth it. I would highly recommend purchasing this product it is great value for money too. I am so impressed with the shein products you can always count on great service and good quality products. go and get it you won't regret it at all.
Màu sắc: Màu nâu ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm